Up
yandan_kahkul

2013 Sonbahar Kış saç modelleri bu sezonda kadınların giydikleri her kıyafetle, girdikleri farklı ortamlarda güzelliklerini cesurca haykırabilecekleri tasarımlarla kendini göstermeye başladı.

Kadının güzel görünmesini sağlayan saçlar konusunda uzun uğraşlar sonucunda trendleri belirleyen saç tasarımcıları farklı yüz tiplerindeki ve tarzlardaki bayanların arayışlarına çare olacak modelleri öne çıkarmayı başarmışlardır. İlk olarak yeni sezon moda haftalarında mankenlerin saçlarında görücüye çıkan yakın zamanda sokaklarda ve gece davetlerinde de görünmeye başlayacaktır. Geçtiğimiz yaz ayının en iddialı stil trendleri arasında yer alan ve modasını yeni sezona da taşıyacak gibi görünen maskülen bir hava yakalamanızı sağlayacak arkaya doğru taranmış saçlar sezonun ilk öne çıkan tasarımı olacaktır. Islak görünümlü saçlar her zaman kadınlara ayrı bir çekicilik katarken arkaya taranan ve yeni duştan çıkılmış izlenimi uyandıracağınız bu tasarımla dişiliğinizi göstermeniz çok kolay olacaktır.

son yıllarda kadınların en çok ilgi gösterdiği ve kurtarıcıları olan tasarım olmakla birlikte 2013 sonbahar kış sezonunda özel gecelerde, iş hayatında ve günlük yaşamda yine sıklıkla tercih edilecektir. Abiye kıyafetlerinizle muhteşem bir görünüm sergilemek ve dağınık topuzlarla güzelliğinizi tamamlamak istiyorsanız doğru bir seçim yapmışsınız demektir. Ünlülerin saç modelleri arasında yer alan ve adeta bir çılgınlığa dönüşen kahküller bu sezon yandan ayrılmış tasarımları ile kadınların saç modeli tercihlerinde yer alacaktır. Geçtiğimiz sezon kısa kahkül modasının yerini alacak olan yandan ayrılmış modelde saç boyları biraz daha uzun olarak tercih edilecektir.

80’li yıllarda ayrı bir yaşam tarzı olarak lanse edilerek moda haline gelen punk saçlar her haliyle sıra dışı tarzını göstermek isteyen kadınların tercihlerinde yer alırken genç kızların bu trendi hayli fazla benimseyeceğini şimdiden sokaklarda görür gibiyim. Yeni saç trendleri içinde rahatlığına önem veren ve kendine vakit ayırmakta zorlanan kadınların çok ilgi göstereceğini düşündüğüm ensede at kuyruğu bayanların kurtarıcısı olurken modasını daha uzun yıllar sürdürecek gibi gözükmektedir. Kadınların çocukluk yıllarına gitmesini sağlayan ve kendilerine masum bir hava katan örgüler bu sezon süslü tasarımlarda hayat bulacaktır. Bu modeli yapmak sizleri biraz zorlayacak gibi görünse de genç görünmenin sırrını çözmenizi sağlayacak bu tasarım mutlaka beğeninizi kazanacaktır. Bence olarak sezona damgasını vuracak olan doğal görünümlü saçlar geçtiğimiz sezon yakaladığı trendi devam ettirirken kendine güvenen kadınların seçimlerinde yer alacaktır.

2014_sac_modelleri en_guzel_sac_modelleri havali_sac_modelleri islak_gorunumlu_sac kisa_sac_modeli sac_modelleri_yeni sonbahar_kis_sac_modasi trend_sac_modelleri yandan_kahkul yeni_sac_modelleri_ve_yapimi

Gelen Aramalar:

arkaya taranmış saç modelleri bayan


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın