Up
en güzel kısa saç modeli

Doğal tarzını kadınsı çekiciliği ile birleştirmeyi başaran bayanların 2014 sayesinde istedikleri güzelliği yakalayacaklardır.

Kısa saç modelleri en az uzunlar kadar bu yol trend olurken farklı moda akımlarını yakalama şansınız da olacaktır. Birçok farklı renge ve kesime sahip olan bu saçlar tarzınıza ve yüz şeklinize uygun modelleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Kısa saçlar bu yıl maskülen bir görüntü vermeye çalışsa da o erkeksi havayı feminen bir duruşa çevirmeyi başaran tasarımcılar bayanların beğenisini kazanacaklardır. Kısa saçlarda doğru olmayan asimetrik kesimler oldukça moda olacak bu modeli yüz şekline uyan bayanlar için öneriyorum. Yuvarlak küçük yüz hatlarına sahipseniz yana büyük fırçalarla içe çevrik, dışa çevrik yada düz modeller vererek kullanacağınız asimetrik modelleri tercih edebilirsiniz. Klasik kısa saçlar bu yılın kısa saç kesimlerine alışık olmayan bayanlara tavsiyemiz oldukça kısa saç sevmeyenlerin bu modele sıcak bakabilirler.

bu yılın en iddialı modellerinden biri olurken çene ve elmacık kemikleri vurgulamak için sofistike bir görüntü sağlayabilirsiniz. Bu modellerde maskülen bir hava sezinlense de saçlara vereceğiniz kıvırcık dalgalarla bu havayı çok kadınsı bir görünüme çevirebilirsiniz. Bu stili yaratmak için ıslak jöle yardımıyla kıvırcıklaştırabilir yada kuru saçlarınıza büyük bukleler yapmak için bir maşa yardımıyla bukleler verebilir. Bu stilde dikkat etmeniz gereken nokta buklelere gelişi güzel yapılmalı daha sonrasında parmaklar yardımıyla yapılan buklelere doğal bir görünüm kazandırmalısınız.

arasında klasik saç kesimine verilebilecek dağınıklık bu yılın şık alternatifleri arasına girmeyi başaracaktır. Bu saçı elde etmek için yuvarlak bir fırça kullanarak fönleme yolu ile saça dağınık bir hava verebilir vurgu genelde saçın dipleri değil uçları dikkatleri çekecek tarzda fön yapılmalıdır. Kısa saçlarda bu yıl iç tarafa çevrilen saç uçları kadar dışa çevrilmiş saç uçları da oldukça trend bu modeli aratmak için saç köklerinize düz fön uygulayabilir daha sonrasında uç kısımlara orta boy fırça tada maşa yardımıyla dışa doğru çevirerek bu stili tamamlayabilirsiniz. Klasik bir saç modeli gibi görünse de oldukça etkili ve şaşırtıcı modeller elde edebilirsiniz. Bu model oval yüzlere oldukça uygun bir saç modeli de olacaktır.

ve ince tellere sahip olan bayanlar için ideal olan asi görünümü ve tarz asimetrik kesimleriyle dikkat çekecektir. Bu model için yapmanız gereken tek şey orta boy bir fırça yardımıyla saçlarınıza geriye doğru fön çekerken ön uzun kesilmiş saçlarınızı dağınık bir şekilde ön kısımda yana doğru ayırmanız yada saçlarınızı dışa doğru kıvırarak farklı bir kısa saçı hareketlendire bilirsiniz. Farklı kısa saç modelleri için değişik şekiller vererek hacimlendirebilir ve modayı yakından takip edebilirsiniz.

2014 kısa saç trendleri asimetrik küt saç en güzel kısa saç modeli erkek tarzı saç farklı kısa saç modelleri kahkül kısa saç modelleri kısa dalgalı saç modelleri kısa küt saç modeli kısa peri saç modeli peri saç modeli sarı kısa saç modeli stil kısa saç

Gelen Aramalar:

kisa sac modelleri 2014, 2014 kısa saç modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın