Up
2014 rolex bayan saat modelleri

2014 Rolex bayan saat modelleri dünyaca ünlü markanın her sezon olduğu gibi her detayında kaliteyi hissedebileceğiniz parçalarla hazırlanmıştır.

2014 Rolex bayan saat modelleri kadın ve erkek tasarımları ile her yıl koleksiyonlarını geliştirerek beğenilere sunarken bu sezon eski yılların moda birçok tasarımlarıyla koleksiyonlar hazırlayan modacılar gibi koleksiyonunda eski Vintage modellere yer veren ünlü marka 60’lı ve 70’li yılların modelleriyle dikkatleri üzerinde toplamayı hedeflemiştir. Saat yıllardır zaman göstericiliği şöyle dursun birçok ünlü marka tarafından sunulan farklı model ve değerli taşlarla sergilenmesi nedeniyle aksesuarları artmayan bir üne kavuşturulmuştur. Saat kalitesi kordon, kaliteli işçilik, lüks malzemelerle birleştirilince oldukça maliyetli bir takıya dönüştürülmüştür.

2014 rolex bayan saatler

ünlü ve eski markanın tasarımları ile karşımıza çıkarken bayan ve erkek saat modelleri her yıl beğenilen farklı tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. klasik model ve detaylarıyla adından söz ettirecek gibi görünmektedir. Saat modellerinde kordon renklerini canlı ve klasik renklerle sunan marka lacivert, siyah, beyaz gri, pembe, mor, fuşya, mavi, turuncu, kobalt mavi, yeşil, sarı, turuncu, kırmızı, metalik renklerle geniş bir yelpazede koleksiyonunu oluşturmuştur. klasik tasarımlarında ayrıntılar arasında yer alan eski yılların kadran renkleri, roma rakamları ve çizgi sayı belirtmelerine yer verilmiştir.

2014 rolex bayan saat modelleri

Rolex vintage koleksiyonu içinde yer alan modellerde kadran renkleri altın, gümüş, koyu gri, siyah, lacivert ve bej tonlarıyla eskiye dönüş modellerle klasikleşen modellerde hayat bulacaktır. Rolex saatlerde dikkat eken bu renklerin değerli madenler kullanılarak tasarlanması sarı altın, beyaz altın, gümüş ve paslanmaz çelik gibi madenler kullanılmıştır. Elektronik saatlere inat klasik saat koleksiyonuyla vintage meraklılarının beğenisini toplayan marka kadran içinde gün takvimi bölümü ile de ayrıntıları sergilemektedir.

bayan rolex saat

2014 modelleri ünlü markanın özel alaşımlı malzemeleri ile hazırlanırken duruşunuzu en iyi tamamlayacak aksesuarların başında gelmektedir. maalesef tüm gözde markaların ürünlerinin tüm dünyada satışının yapıldığı günümüzde bulunabilmekle birlikte elinize aldığınızda ağırlığından kullanılan materyale kadar farkı kolaylıkla görebilirsiniz.

rolex bayan saat

Rolex saat kordonlarında yeni modern tasarımlar kullanılırken deri kaliteleri ve desenleriyle göz dolduran detaylarda timsah, yılan, puantiye, çizgi baskılara yer vermiştir. Ünlü marka bu klasik koleksiyonuyla bayanların ve erkeklerin tüm giyim tarzlarında kullanımlarına uygun kordon tercihle sunulmaktadır. Klasik eski saat meraklılarına önereceğim Rolex saatler nostaljileriyle birlikte sizi eski yıllara taşıyacaktır.

rolex saat

2014 Rolex bayan saat modelleri fiyat olarak ilk bakışta yüksek gibi görünmesine rağmen eminim size katacağa ayrıcalık hissinin herhangi bir bedelle ödenemeyeceğini hemen fark edebilirsiniz.

rolex spor saatler rolex spor saat modelleri rolex vintage koleksiyonu

Gelen Aramalar:

ithal imitasyon rolex saat, rolex bayan saat imitasyon


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın