Up
  • 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 1
  • 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 8
  • 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 2
  • 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 19
  • 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 4
  • 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 19

2015 İlkbahar yaz sezonu koleksiyonların ve yeni trendler vitrinlerde sergilenirken 7’den 70’e herkesin seçimlerinde yer alacak mavi renk trendi öne çıkarken elbise, etek, bluz, gömlek, şort ve aklınıza gelebilecek tüm şık kıyafetler adeta maviye bürünecek.

Mavi renk

Nostaljik ve modası asla geçmeyen mavi renk yeni sezon renk trendleri içinde farklı tonları ile yer alırken kadınların sokak modası veya abiye tarzdaki kıyafet seçimlerinde yer alacak gibi görünüyor. Mavi renk günlük kıyafetler içinde farklı kumaş seçeneklerinden hazırlanan parçalarla yer alırken elbette denim kumaşların hakimiyeti de bir kez daha öne çıkacak.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 1

Mavi renk elbiseler

Mavi renk elbiseler günlük yaşantınızda spor şık bir görünüm kazanmanız için kesinlikle denemeniz gereken parçalarla koleksiyonlarda karşımıza çıkarken Mango, Zara, Bershka, Koton, Batik markalarının kreasyonlarında da hayli fazla yer verildiğini görüyoruz. Mavi renk elbise modelleri sezonun trendleri arasında yer alan maksi etek boyları veya mini, midi seçenekleri ile sizlere sunulurken kombin seçeneği en kolay kıyafetlerden olacaktır.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 3

Mavi renk etek modelleri

Kadınların geçmişten günümüze en çok tercih ettikleri parçalar arasında yer alan etekler yeni sezon için hazırlanan tasarımlarında mavi renk olarak karşımıza çıkarken kalem, pileli, lale, A kesim tasarımlar arasından sizde kendi zevkinize uygun parçaları zorlanmadan bulabileceksiniz.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 6

Mavi renk bayan ceketler

Mavi renk bayan ceketler spor tarz tasarımlarında denim yani kot mont tarzı modeller ile hazırlanırken maskülen trendi yaşamanızı sağlayacak klasik çeşitlerini de bayan giyim markaları sizler için hazırlamışlar. Mavi renk bayan ceket modelleri çalışan kadınları özellikle seçimlerinde yer alacak olup özel gecelerde abiye tarz klasik modelleri de incelemenizi tavsiye ederiz.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 7

Mavi renk bayan pantolonlar

Mavi renk bayan pantolonlar yüksek bel modelleri ile günün her saatinde sizleri şık görünüme kavuşturacağı gibi yeni sezon trendleri arasında yer alan ispanyol paça tasarımlar sizlerinde seçimlerinizde yer alabilir. İnce yani mevsimlik kumaşlardan hazırlanan mavi renk pantolon modelleri sıcaklardan etkilenmemenizi sağlayacağı gibi gardıroplarınızda mutlaka bulunması gereken parçaların başında geliyor.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 4

Mavi renk salopet modelleri

Kadınların günlük şıklığını ve rahatlığını yaşamalarını sağlayan mavi renk salopet modelleri geçtiğimiz yıl başlayan yükselişini sürdürürken ünlülerin sokak kıyafetleri olarak da dikkat çekiyor. Mavi renk salopetler içine giyeceğiniz aynı renk tişörtler veya büstiyerle birlikte kombin yapabilme imkanı bulabileceğiniz parçalardan olurken tek parça olması kombin yapma sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 14

Mavi renk bayan takım elbiseler

Çalışan kadınların kıyafet seçimleri için hazırlanmış tasarımları ile üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz kadar şık parçaların sizlerin beğenisine sunulduğu 2015 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonlarında özellikle pastel tonlardaki modeller dikkat çekiyor. Kobalt mavi renk trendi yeni sezon kreasyonları içinde öne çıkarken pantolon ceket veya etek ceket takım elbiseler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 20

Mavi renk mayo ve bikiniler

Mavi renk bu kadar moda olur da plajlarda çekici görünmemizi sağlayacak mayo ve bikinilerde kullanılmaz mı? Elbette mavi renk mayo ve bikiniler yeni sezon için hazırlanan tasarımları ile sizlerin beğenisini sunulacak ve desenlere bayılacağınızı düşünüyoruz. 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi yeni sezon modası olarak öne çıkarken sizlerinde mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz eğilimlerin başında yer alıyor.

2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 2 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 5 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 8 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 9 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 10 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 11 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 12 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 13 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 15 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 16 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 17
2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 19 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 20 2015 İlkbahar yaz mavi renk trendi 22

ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın