Up
  • Bayan kol saati modelleri 1
  • Bayan kol saati modelleri 3
  • Bayan kol saati modelleri 5
  • Bayan kol saati modelleri 6
  • Bayan kol saati modelleri 21
  • Bayan kol saati modelleri 24

Bayan kol saati modelleri kadınların vazgeçilmez parçalarından olurken yeni sezon çeşitleri şık kombinler yapabilmeniz için spor, klasik, abiye tarzdaki tasarımları ile beğeninize sunuldu.

Bayan kol saati

Bayan ve erkekler için değişmeyen aksesuarlar arasında gösterilen kol saatleri her yıl yeni tasarımlarıyla koleksiyonlarda tanıtılıyor. Bayan kol saati çeşitleri her yıl kordon, iç yapı, kasa olarak farklı şekillerde tasarlanıyor. Zamanın değerini ve zamanın geçişini işaret eden bu aksesuarlar çoğu bayan için aksesuar kimi bayan için ihtiyaç kimi bayan içinse tamamen bir tutku olmuş görünüyor.

Bayan kol saati modelleri 2

Bayan saat modelleri

Zamanın önemi anlamak için değer verilen saatler her yıl değişik bayan kol saati modelleri ile bayanların farklı tarzlara kavuşması için tasarlanıyor. Yeni sezon bayan saatler bu yaz 60’lı yılların klasik orta boyutta gösterişsiz bayan saat modelleri klasik renkleri ve klasik deri kordon tasarımlarıyla retro tarzı modellerle baştan yaratılıyor olacak. Fakat koleksiyonlarda oldukça fazla bayan kol saati seçenekleri dikkat çekiyor.

Bayan kol saati modelleri 3

Kadın kol saati modelleri

Bayan kol saati çeşitliliği malzemelerle yani metal, değerli maden altın ya da gümüş, plastik tasarlanan saat çeşitleri bayanların tarz seçeneklerine göre değişecek seçenekler sunuyor. Bayan kol saati modelleri ise yuvarlak, dikdörtgen, kare modellerle dikkat çekecek.

Bayan kol saati modelleri 4

Bayan günlük saat modelleri

Bayanların günlük tercihleri spor ve şık saat modellerinden yana olurken spor modellerde plastik ve sezonun canlı ve pastel tonlarıyla bezenirken dijital yada klasik saat kadranlarıyla sunulacak. Bayan günlük kol saati modelleri renklerde yeni sezon trendleri pembe, fuşya, sarı, mor ve yeşil tonlara sahip olacaksınız.

Bayan kol saati modelleri 5

Şık günlük kol saatleri

Şık günlük bayan kol saati modelleri ise deri kayışlar yuvarlak görsel şekil tasarlanırken sadece metal yada sadece değerli madenler kullanılarak yaratılan gümüş ve altın rengi metal ya da gerçek tasarımlara sahip olacaksınız. Retro tarzı saatlerde sadece akrep ve yelkovan tarzı içi sarı,mavi, kahve ve siyah saat modelleri tasarlanırken birde yine retro tarzı plastik siyah şekilli saatlerde koleksiyonlarda oldukça ilgi görecek. Bileziklerinizle birlikte çoklu takacağınız bayan kol saati modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Klasik ve şık tasarımlarda ise şekilli metal kordonlar ya da süslü kordonlar ince dikdörtgen ya da kare şekiller trend olan bayan kol saati modelleri arasında dikkat çekecekler.

 

Gelen Aramalar:

kol saati modelleri, kadın erkek saat takım, puma saat bayan, Spor işi Bayan Kol saatlerinin fiyatları

ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın