Up

Bu yazımızda bebek bekleyen anne adayları ve annelerin hazırlıklarında çok önemli bir yeri olan bebek araba modellerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Öncelikle alırken dikkat etmeniz gereken konuları sizlerle paylaşmak istiyoruz. bildiğiniz gibi 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli ve çok şık modelleriyle dikkat çekmekte.Kraft,Chicco,Baby 2 go,Pierre Cardin,Graco gibi dünyaca ünlü markaların markaları tasarımları ve kullanış rahatlığıyla dikkat çekmekteler.Bebek arabası alırken hafif,dayanıklı,çocuğunuzu oyalaması için çıngıraklı,emniyet kemeri olan bir modeli seçmenizi tavsiye ederiz.Bebek arabası alırken arabanızın bagaj büyüklüğünü düşünerek karar vermeniz sonrasında sıkıntı yaşamamanız için iyi olacaktır.Arabanızın bagajı fazla büyük değil ise fazla yer kaplamayan baston tip bebek arabalarını tercih edebilirsiniz. genellikle 2 yaşına kadar kullanılmakla beraber baston arabalar 5 yaşına kadar bizlere hizmet edebilmektedir.Son yıllarda bebek araba firmaları tarafından üretilen 4 pozisyonlu,5 pozisyonlu,çift taraflı kullanılabilen bebek arabalarından seçiminizi yaparken yaz-kış kullanıma uygun olmasına da dikkat edilmesi önemli bir tercih sebebi olmalıdır.Bebek araba fiyatları 150.-TL’den başlayıp 900.-TL’ye kadar özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Sizlere vermeye çalıştığımız faydalı olduğunu düşündüğümüz bilgilerden sonra sizleri birbirinden güzel ve kullanışlı bebek araba modelleri ile baş başa bırakıyoruz.Ailenizle sağlıklı ve mutlu uzun ömürler dileriz.

Gelen Aramalar:

bebek arabaları, ikiz bebek arabaları, maclaren bebek arabası, BEBEK ARABASI, bebek arabası modelleri, ikiz bebek arabası, üçüz bebek arabaları, ikiz arabaları


ABOUT THE AUTHOR

admin

  COMMENTS (2)

  • admin

   ()

   Ayşegül Hanım;
   Öncelikle sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz fakat sitemizde sadece tanıtım yapıldığından size yardımcı olamamaktayız.
   Şimdiden iyi seneler dileriz.

   Cevapla

Yorum Yapın