Up
beren saat saç

Son yıllarda ekranlara yıldızı parlayan ve klasikler arasında giren dizilerde başrol oynayan dizilerdeki kıyafetleri kadar saç modelleriyle de trend yaratmayı başardı.
Özel hayatından hanımefendi kişiliği ve Kenan Doğulu ile yaşadığı seviyeli ilişkisiyle dikkat çeken sanatçı yaklaşık 10 yıllık ekran tecrübesinden milyonları kendine hayran bırakmayı başardı. 1984 doğumlu sanatçı henüz 20 yaşındayken ilk ekran tecrübesi olan Aşkımızda Ölüm Var dizisinde yer alarak başarı trendini yakaladı ve Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün suçu ne? ve son olarak İntikam dizisinde yer aldı. Şu ana kadar yer aldığı projelerinin tümünde farklı yapılardaki kişilikleri mükemmel canlandıran Beren saç modeli her dizide farklı bir şekle girmesine rağmen ünlü oyuncu omuz hizasındaki saçlarını genelde açık ve düz olarak kullanmayı tercih ederek bize kendini sevdirdi. Beren Saat saçları genç kızlara model konusunda ilham verirken gecelerde tercih ettiği dağınık topuz modeli en çok konuşulan tasarım olarak dikkat çekti. 2013 Yaz saç trendleri arasında yer alan ıslak saçlı modeli kendine en iyi yakıştıran ünlüler arasında da yer alan sevilen sanatçının genelde doğal saçlar da masumane güzelliğini tamamlamaktadır. Beren Saat özel hayatında fazla kameralara gözükmeyi sevmeyen bir sanatçı olmakla birlikte gecelerde ağırlıklı olarak fönlü düz saçları ve yandan topuzlu modellerini tercih ettiğini bilmekteyiz. rengi farklı dizi çekimlerinde farklı tonlarda görünmesine rağmen koyu küllü kumral olduğu söylenmektedir.

Gelen Aramalar:

koyu kumral saç rengi, koyu kumral, beren saat sac modeli dagınık topuz, kullu kumral sac rengi, beren saat sac rengi 2015 yeni, beren saat saç topuzu, düz topuz modelleri 2015, düz omuzda saç modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın