Up
  • catsuit-dar-tulum-modelleri-1
  • Catsuit Dar tulum modelleri 2
  • Catsuit Dar tulum modelleri 10
  • Catsuit Dar tulum modelleri 13
  • Catsuit Dar tulum modelleri 3
  • Catsuit Dar tulum modelleri 4

Catsuit Dar tulum modelleri Catsuit modası İngilizcesi Türkçe anlamı ise tüm vücudu saran sıkı tulum kedi kız giysisi anlamını taşırken yeni sezon koleksiyonlarında dikkat çekiyor.

Dar tulum modelleri

Catsuit dar tulum modelleri bu eğilim tüm yaz tarzıyla birçok bayanın tercihleri arasında olurken sadece zayıf bayanların daha çok kullanacakları bir eğilim kusurlarınızı, fazlalıklarınızı bir anda ortaya çıkaran bu seksi tulum modellerini de andırıyor. Dar tulum modelleri daha çok süper çizgi kahramanların örümcek adamın giydiği giysiden esinlenilen bu kıyafet kumaş tarzıyla da oldukça dikkat çekecek.

Catsuit Dar tulum modelleri

Catsuit tulum modelleri

Dar tulum modelleri likralı kumaşlardan düz renk ve desenli tarzlarıyla oldukça ilgi gören bu tarzı daha çok ünlüler tercih ediyor cesur parçalardan biri fiziğine ve cesaretine güvenenler kullanabilir diye altını çiziyoruz. Dar tulum modelleri cesur bir parça olan bu kıyafet dikkat çeken desenlerle de desteklenmiştir özellikle uzun kolluları daha çok tercih ediliyor. Rita Ora Replay dar tulum modelleri kombinlerken bu yıl moda olan PVC özelliğiyle tasarlanmış mini motorcu bir ceket tercih ederken bu sezonun moda beyaz saçaklı kovboy botlarıyla kombinini tamamlamıştır.

Catsuit Dar tulum modelleri 2

Dar tulumlar

Ünlüler özellikle dar tulum modelleri üzerine mutlaka bir parça giymeyi daha şık buldukları için ikinci isim olarak karşımıza çıkan ünlü Ekaterina Malysheva kot bir ceketle kombinlediği catsuit dar tulumlar siyah fötr şapkayla ve siyah diz boyu çizmelerle tamamlamıştır.

Catsuit Dar tulum modelleri 10

Dar siyah tulum modelleri

Sezonun yeni trendleri arasında yer alan evet saçaklı deri ceketler yine kovboy eğilimi ile tasarlanan ceketlerin altına ünlü isim Jamie Winstone yeni sezon gömlekleri bağlama modasına eşlik ediyor. Ünlü bu gömlek tarzını metalik bir gömlek bağlayarak tercih ederken çekici görünümü ile öne çıkıyor. Retro tarzı taktığı gözlük modeli iki boynuz toplanan saçaları spor ayakkabıları ile oldukça bohem bir tarza imza atarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Catsuit Dar tulum modelleri 13

Siyah dar tulum

Ünlülerin daha çok sahnede ve davetlerde topuklu ayakkabılarla tercih ettikleri sitah dar tulum modelleri Nicole Scherzinger siyah tercih ettiği bu kıyafeti sezonun file tasarımıyla birleştirilmiş. Dar tulum modelleri ile eşsiz bir modeliyle dikkat çeken ünlü oldukça seksi bir duruş sunan ünlü siyah sivri burun yüksek topuk ayakkabılarla oldukça dikkat çekti. Lily Allen ise siyah tercihini yaparken oldukça iddialı bir model olan delikli deri catsuit modeli yana kullandığı şıklığını yine yüksek topuklu platform ayakkabılar üzerinde yükselmiştir.

Catsuit Dar tulum modelleri 3

En çekici tulumlar

Mary Charteris dar tulum modelleri mini deri ceket altında tercih ettiği fil baskılı catsuit parçayla kısa siyah bir çizmeyle de tamamlamıştır tüm yaz sahnelerde göreceğimiz bu kıyafet eğilimi sokaklarda da ilgi sürecek gibi görünüyor olacak.

Gelen Aramalar:

ekaterina malysheva, seksi deri tulum kıyafet, dünyanın en seksileri, kisa şort giyen seksi kizlar, seksi erkek tulumu, siyah beyaz karışık tulum modelleri

ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın