Up
cocuk-giyim

Değerli ziyaretçilerimiz;Sizlerden gelen yoğun mailler neticesinde markalarını ve en son çocuk modasını araştırarak sizlere güzel bir sunum hazırlamaya çalıştık.

Çocuk giyim öncelikle bebek grubu(3-6 ay,9-12 ay,18-24 ay) bedenlerden başlamaktadır.Daha sonrasında 2-7 yaş ve 8-16 yaşa kadar çocuk giyim grubu devam etmektedir.Bebek giyim alırken ve kullanırken dikkat edilecek unsurlar pamuklu ürün seçimi,kanserojen madde içermeyen boyalar kullanılmamış ürünler tercih edilmelidir.Bebeklere yaşına göre değil kilosuna göre kıyafet alınmalıdır.

2-7 yaş çocuk grubu kıyafetlerde artık renk seçimi çocuğa bırakılmalıdır.Çocuk giyim firmaları farklı tasarımlar ve renklerle çocuklarımızı cezbetse de tabiiki satın alınacak ürünün kalitesi de görselliği ve rengi kadar önemlidir.Sizlere sunmuş olduğumuz en yeni çocuk giyim modelleri farklı çocuk giyim firmalarının en gözde modelleri incelenerek hazırlanmıştır.Türkiye’de öne çıkan çocuk giyim firmaları Benetton,Mayorel,Zara,Marks&Spencer,Kanz,Chicco,Panço,Bücürük,Bebe Pan,Lc Waikiki sayılabilir.

Gelen Aramalar:

çocuk giyim, bebek giyim, çocuk kıyafetleri, zara çoçuk giyimi, çoçuk giyim markalar, çocuk mont modelleri, zara bebek kıyafetleri, çocuk giyim modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın