Up
  • En kötü kırmızı halı kıyafetleri 1
  • En kötü kırmızı halı kıyafetleri 2
  • En kötü kırmızı halı kıyafetleri 4
  • En kötü kırmızı halı kıyafetleri 5
  • En kötü kırmızı halı kıyafetleri 7
  • En kötü kırmızı halı kıyafetleri 10

Ünlülerin ödül törenlerindeki şık görüntülerine aşina olduğumuz günümüzde moda trendleri hazırlanırken yol gösteren tasarımlarının aksine bu kez en kötü kırmızı halı kıyafetleri sizler için hazırladık. Moda eleştirmenleri tarafından hazırlanan listedeki ünlülerin kırmızı halı kıyafetleri içindeki hallerine sizlerinde olumsuz puan vereceğinizi düşünüyoruz.

Kırmızı halı kıyafetleri

Ünlülerin kırmızı halı kıyafetleri dillerden dillere dolaşıp magazin basınını ve kadın blogları yazılarında sürekli karşınıza çıkarken buralarda görmeye alışık olduğunuz Sandra Bullock listenin son sırasında yer alırken 2014 Golden Globe törenindeki kıyafeti eleştirmenlerden ve bizden olumsuz not aldı. 49 Yaşında olmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen ünlü pembe, siyah ve mavi renklerle hazırlanan derin V yakalı kırmızı halı kıyafetleri ile hiç de başarılı bir görüntü sergilemiyor.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 2

Ünlülerin kırmızı halı kıyafetleri

Kırmızı halı kıyafetleri ile sınıfta kalan ünlüler arasında yer alan Gwyneth Paltrow 2002 yılında katıldığı Oscar Ödül töreni davetinde gotik tarzı siyahlar içindeki elbisesinde transparan üst tercih ederken çok hatalı bir seçim yaptığı aşikar.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 3

Yabancı ünlülerin kırmızı halı kıyafetleri

2014 LACMA Art&Film Galası’na katılan ve kırmızı halı kıyafetleri eleştirilerin hedefi olan şimdilerin en konuşulan güzellirinden Kim Kardashian dökümlü abiye elbise seçimi yaparak en büyük hatayı yapmış. Kırmızı halı kıyafetleri içinde en kötü giyinen 10. kadın olarak seçilen Kim Kardashian derin yırtmaçlı elbisesi ile de durumu kurtaramamış.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 4

Ödül töreni kırmızı halı kıyafetleri

2014 Aralık ayında gerçekleşen American Idol XIV gecesinde sende mi Jennifer Lopez dedirtecek bir kırmızı halı kıyafetleri içinde karşımıza çıkan ünlü etek bluz takımı ile bizlerden de olumsuz not aldı. Jennifer Lopez ödül töreni kıyafetleri içinde belki de en başarısız olan tasarımı kusursuz saç ve makyajının bile kurtaramadığını üzülerek ifade etmeliyim.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 5

 Academy Ödül Töreni kırmızı halı kıyafetleri

2010 Academy Ödül Töreni kırmızı halı kıyafetleri arasında en kötü tasarıma olarak karşımıza çıkan Charlize Theron straplez lila rengi kıyafetin üzerinde anlam veremediğimiz detaylarla görenleri hayrete düşürdü. Kuyruklu abiye elbisesi ile gecenin en kötü giyinen ünlüleri arasında yer alan ünlü saçı ve makyajı ile durumu kurtarmaya çalışsa da pek başarılı olduğunu söyleyemeyerek kendisini 8. sıraya alıyoruz.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 6

Amerikan Müzik Ödülleri kırmızı halı kıyafetleri

2014 Amerikan Müzik Ödülleri kırmızı halı kıyafetleri ile hala konuşulurken geceye bu kez en kötü elbise seçimi yaparak damgasını vuran Heidi Klum ışıltılı pembe renkler ile hareket getirilmeye çalışılan iki parçalı siyah gece elbisesi giyerek en büyük hatayı yapmış diyebiliriz. Kırmızı halı kıyafetleri denildiğinde hep güzel olacak değil ya bazı ünlüleri de bu şekilde kabul etmek gerekir diyerek güzeller güzeli Heidi Klum listemizin 7. sırasına alıyoruz.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 7

Golden Globes Kırmızı halı kıyafetleri

2012 Golden Globes Ödül Töreni’nde moda eleştirmenleri tarafından eleştirilen kıyafeti ile sıralamaya giren Reese Witherspoon 6. olurken doğal saç modeli ile özenilmeden gece gezmesine çıkmış gibi bir görünüm veriyor.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 8

Ödül törenlerinde en rüküş ünlüler ve kırmızı halı kıyafetleri

Ödül törenleri en rüküş ünlüler listesi yapılsa sıralamaya kesin gireceğini düşündüğümüz bizlerin sadece beğenimizi kazanmadığını ifade ettiğimiz Alyssa Milano abiye elbise seçimi ile listemizin 5. sırasında yer alıyor.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 9

Catherine Zeta Jones kırmızı halı kıyafetleri

Güzelliği ve sanatçı kişiliği ile dünyanın en beğenilen kadınları arasında yer alan Catherine Zeta-Jones aslında bizlerin her ödül töreninde favorimiz olurken 201 yılındaki abiye elbise seçimi maalesef bizlerden olumlu not alamıyor. Siyah sade abiye elbisesi göğüs bölgesinde yer alan fırfırların bizce güzelliğine gölge düşürdüğü ünlü listemizin 4. sırasındaki yerini alıyor.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 10

Maria Sharapova kırmızı halı kıyafetleri

Rusların dünyaca tanınan bayan raketlerinden olan 1987 doğumlu Maria Sharapova 2012 yılında katıldığı davette McQueen fırfırlı kırmızı halı kıyafeti ile listemizin 3. sırasına yerleşirken dantel kumaşın asaletini bu detaylarla bozmaması gerekirdi diye düşünüyoruz.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 11

Victoria Beckham kırmızı halı kıyafetleri

Günümüzün stil ikonları arasında yer alan Victoria Beckham kırmızı halı kıyafetleri ile zamanında eleştirmenlerin gazabına uğrarken 2005 yılında seçtiği abiye elbise gerçekten sen nasıl böyle bir hata yaparsın? dedirtecek cinsten.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 12

Penelope Cruz kırmızı halı kıyafetleri

Hollywood güzelleri listesi yapılsa ilerleyen yaşına rağmen kesinlikle ilk sıralarda yer alacağını düşündüğümüz Penelope Cruz tüm dünyada gişe rekorları kıran Karayip Korsanları galasında objektiflere beyaz dantel elbisesi ve bu da yapılır mı dedirten fermuarı ile poz veriyor. Listemizin ilk sırasında yer alan Penelope Cruz kırmızı halı kıyafetleri ile böyle bir hataya asla düşmezken güzelliği ile halen adından bahsettirmeyi başarıyor.

En kötü kırmızı halı kıyafetleri 13

ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın