Up

Erkeklerinde bayanları gibi son yıllarda aksesuar olarak yanlarında ayıramadığı bir parçaları haline gelen modellerinin en şık ve kullanışlı örneklerinin görsellerini sizler için hazırladık.

İş hayatında yoğun bir şekilde çalışan beylerin ve günlük hayatta,spor giyimde aksesuar olarak kullandıkları çantalara ilgi gün geçtikçe artmakta.Erkek çantalarında evrak çantaları,bele takılan çantalar,sırt çantaları,omuz çantaları ve kısa seyahatlerde kullandıkları seyahat çantaları beyler tarafından en çok tercih edilen modelleri oluşturmaktadır.Erkek çanta modellerinde en çok kullanılan renkler siyah,kahverengi,lacivert,bej,mavi renkler kullanılmaktadır.Son yıllarda bayanların kullandığı postacı tarzına benzer erkek postacı çantalarda spor giyimi tarz olarak beylerin çanta tercihlerinde öncelikli sırayı aldığı gözlenmektedir.Bayanlar için hediye tercihlerinde de tercih edilen erkek çantaları armağan alacağınız kişinin tarzına uygun çok değişik modelleriyle kalıcı bir hediye olarak göz dolduracaktır.

2013 erkek çanta modellerinin en güzel örneklerini hazırladığımız yazımızdaki görselleri beğenmenizi diler,her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz.

Gelen Aramalar:

erkek çanta, erkek çanta modelleri, erkek el çantası, erkek çantası, erkek postacı çanta modelleri, evrak çantası, erkek çantaları, erkek el çantası modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

  COMMENTS (4)

  • admin

   ()

   Sn. Emiroğlu;
   Öncelikle sitemize gösterdiğiniz ilginize teşekkür ederiz. Sitemizden markaların koleksiyonları ve yeni trendler sadece bilgilendirme amacıyla yayınlandığından üzülerek yardımcı olamayacağımızı bildiririz.
   Saygılarımızla.

   Cevapla

Yorum Yapın