Up
  • Gri saç rengi trendi 1
  • Gri saç rengi trendi 2
  • Gri saç rengi trendi 3
  • Gri saç rengi trendi 4
  • Gri saç rengi trendi 5
  • Gri saç rengi trendi 6

trendi 2015 yılının ilk aylarından itibaren arasında yer alırken yeni sezon modası içinde dikkat çekiyor.

Gri saç rengi

Gri saç rengi geçtiğimiz yıllarda yaşanmışlıkların izlerini taşıyan 50 yaş üstü kendine güvenen kadınların tercihi olurken yeni sezon için ünlülerin saç modeli tercihleri arasında yer almasıyla herkes tarafından tercih edilir oldu. Gri saç rengi retro trendi etkisiyle 2015 yılında ilk olarak ünlülerin seçimlerinde yer alırken genç kızların da seçimlerinde yer almaya şimdiden başladı. Kısa, uzun saç fark etmeden tüm saç boylarında fark yaratan bir görünüm kazanmanızı sağlayacak olan ile sokaklarda veya özel gecelerde iz bırakan bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Gri saç rengi trendi 2

Gri saç rengi ile yapılan saç modelleri sıra dışı görünmenizi sağlarken sezonun kısa bob saçları, salaş topuzlar, su dalgası veya örgülerde kullanabilirsiniz. Kadınların olgun görünmelerini de saplayan bu yeni trend sayesinde güzel görünmek için kadınların tercihleri de değişecek gibi görünüyor.

Gri saç rengi trendi 3

Gri saç rengi modelleri

Gri saç rengi modelleri farklı yüz hatları için tercih edilebilecek en kullanışlı renkler arasında yer almasıyla da kadınlardan büyük ilgi göreceğe benziyor. Geçtiğimiz yıl renkli saç modelleri ile genç kızların görünümlerinde fark yaratan bir hava yakalamalarını sağlayan saç tasarımcıları tarafından yeni sezon katalogları içinde öne çıkarılan gri saç rengi mavi, turuncu, yeşil, mor, kırmızı gibi sıra dışı renklerin arasından sıyrılıp ne kadar ilgi görecek hep beraber göreceğiz.

Gri saç rengi trendi 4

Günlük hayatınızda veya özel davet, düğün, nişan, açılış gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz gri saç rengi ile kıyafet seçimlerinizde siyahın asaletini mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. Gri renk abiye elbiseler ve gri saç rengi ile gecenin en dikkat çeken kadını olmanız mümkün olacağı gibi bu renk saçlarla yapacağınız en iyi kombinler arasında beyaz üstler yer alacaktır.

Gri saç rengi trendi 5

İlk gördüğünüzde anneanne saçı olarak adlandırabileceğiniz gri saç rengi sizlerinde seçimlerinde yer alabileceği gibi en güzel modeller hazırladığımız görsellerimizin sizlere fikir verebileceğini düşünüyoruz.

Gri saç rengi trendi 6 Gri saç rengi trendi 7 Gri saç rengi trendi 8 Gri saç rengi trendi 9 Gri saç rengi trendi 10 Gri saç rengi trendi 11 Gri saç rengi trendi 12 Gri saç rengi trendi 13 Gri saç rengi trendi 14 Gri saç rengi trendi 15 Gri saç rengi trendi 16 Gri saç rengi trendi 17 Gri saç rengi trendi 18 Gri saç rengi trendi 19 Gri saç rengi trendi 20 Gri saç rengi trendi 1

Gelen Aramalar:

gri saç rengi, Gri saç modelleri, bayan gri saç, beyaz saç rengi, gece mavisi saç modelleri, gri mavi sac rengi, gri mor saç rengi, siyah gri kısa saç


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın