Up
hummel-esofman

Spor giyim konusunda son yıllarda ülkemizde özellikle ünlü isimlerin tercihleri arasında yer alan eşofman takımları ve nu bu yazımızda sizler için hazırladık.

1923 yılında Almanya’da kurulan ilerleyen yıllarda farklı branşlarda milli takım ve özel klüplere yapmış olduğu sponsorluklarla adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Hummel markasının ürünleri 2010 yılından beri ülkemizde satılmaktadır. Spor klüplerinin yanında sosyal sorumluluk projelerinde de önemli yer alan bir marka olan Hummel eşofman takımları ile öne çıkmayı başardı. Hummel ayakkabılar renkli ve su geçirmez özellikli botları ile spor giyim tarzını seven 7’den 70’e herkese hitap eden ürünler hazırlayan markanın farklı ürünlerinin görselleri yazımızda bulunmaktadır. Almanya ve Danimarka başta olmak üzere Avrupa’nın bir çok ülkesinde kendi mağazaları olan firmanın ürün yelpazesinde her ihtiyaca cevap verecek ürünler bulmak mümkün.

Yazımıza sın verirken sizleri yeni sezon ile baş başa bırakıyor, her şeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.

Gelen Aramalar:

hummel eşofman, hummel eşofman üstü, hummel eofman, hummel eşortman, hummel ayakkabı, eşofman, hummel eşortman takımı, eşofman modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın