Up
istikbal koltuk takımları

İstikbal koltuk takımları modern ve uyumlu renkler, farklı tasarımlarla yeniliklere imza attığı koleksiyonunu satışa sundu.

İstikbal koltuk takımları dekorasyon akımları ile hazırladığı mobilyalarında yoluna farklılıklar ve değişimlerle devam ediyor. İstikbal mobilya firması deneyimini gün geçtikçe kendini yenileyen tasarımlarla süslerken moda renk ve kumaşlara yer vererek tasarladığı koleksiyonlarla 2014 yılına hızlı bir giriş yaptı. İhtiyaçlarınıza karşılık bulabileceğiniz koltuk takımı koleksiyonlarıyla yeni ev kuracaklara ve değişiklik isteyenlere kampanyalarla karşımıza çıktı.

istikbal kampanya

ile kaliteyi ve rahatlığını günümüze getirirken bu sezon deri ve yumuşak kumaşların kombinlendiği mobilyalarda biye, kapitone ve çoğu vizon toprak renkleri ile iddialı tasarımlara da imza atarak renk zenginliğiyle sizlerin kalbini çalmaya en büyük aday olacaktır. Pek çok koltuk takım modeliyle bu yıl görücüye çıkan istikbal firması koleksiyonu içinden sizinde odanıza ve zevkinize hitap edecek bir model rahatlıkla bulabilirsiniz.

istikbal koltuk

Eva koltuk takımı bir tane üçlü bir ikili ve iki berjerli koltuktan oluşurken krem, kapiçino ve beyazın muhteşem konsepti ile hazırlanmıştır. Modern tarzı rahat ve konforlu minderleriyle evlerinizin atmosferini değiştirmeye aday olan İstikbal Eva koltuk takımı mağazalarında incelenebilir. zero wall mekanizmasıyla koltuğu öne çekmeden yatak olma özelliğiyle son teknolojik ürün mekanizmalarına yönelen firma koltuk kollarında üç renk kombini, büyük sırt minderleri kullanılarak rahatlığı hedef almıştır.

istikbal koltuk fiyatları

üçlü, ikili ve berjerlerden oluşurken düz deri kumaş kombinleri yüksek ayak detaylarıyla koltuklarının yüksek ayakları sayesinde titiz bayanlara temizlik konusunda kolaylık amaçlanmıştır. Pudra renklerde kumaşla kaplanmış ve sırt minderleri ile kırlentlerde baharı andıran çiçek desenleriyle hareketlendirilen modern çizgide hazırlanan takımda yatak olma ve sandık özellikleri var.

istikbal koltuk takımı

iki üçlü ve iki berjerden oluşan maxi takım geniş tutulan oturma alanlarıyla rahatlık konforu barındıran toprak renklerde deri, kumaşın ambiyansı, yatak olma özellikleriyle her ihtiyaca karşılık gelen bir tasarım olacaktır.

istikbal koltuk takımı fiyatları

İstikbal Aspendos bir üçlü bir ikili, iki berjerden oluşan ahşap ayaklar deri ve kumaşın birbirine bütünlüğüyle tasarlanırken sırt, kol detayları kapitonelerle hareketlenmiş ergonamik bir takım olarak öne çıkıyor.

istikbal koltuk takımları

üçlü, ikili, berjerlerden oluşan model kahve ağırlıklı renkler ve berjerlerde çiçek, dallarla hareketlenmiş sırt minderleriyle uyumlu desenler yumuşak tuşeli kumaşla kol kısımları bej biyelerle detaylandırılmıştır. İstikbal Barok koltuk takımı zarafet ve asalet sahibi bir tarzla odanızın havasını değiştirirken kadife pastel renklerde sırt detaylarında kapitoneyle hareket verişmiştir. Bu koltuk takımındaki detaylarda ahşap ayak ve kollarda gümüş renk uygulamalar dikkat çekiyor.

istikbal spor koltuk takımları

İstikbal koltuk takımları sade, kaliteli, uyumlu ve modern çizgilerle her eve yakışacak tarzda hazırlanırken ünlü markanın mağazalarına uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

istikbal yeni koltuk takımları

Gelen Aramalar:

istikbal rahat koltuk takımları


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın