Up

Kalem etek modelleri

by 3 Aralık 2012 Kadınca 2

kalem etek modelleri

Bayanların son yıllarda vazgeçemedikleri kıyafetlerden biri olan modellerinin 2012-2013 kış sezonunda moda olan en yeni örneklerini konusunda uzman editör ekibimiz sizler için hazırladık.
Son yıllarda özellikle çalışan bayanların gardıroplarında olmazsa olmaz bir kıyafet haline gelen şık görünümü ve vücudu saran tasarımlarıyla fazlasıyla rağbet görmekte. Bayanlar tarafından bu kadar fazla tercih edilmesine rağmen elbette kalem etek giyerken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kalem etek stil sahibi hanımlar tarafından kullanılmakla beraber öncelikle renk seçimi çalışan bayanlar için fazla iddialı olmayan renklerde tercih edilmelidir, sebebine gelince zaten vücut hatlarına yapışan bir etek çeşidi olduğundan girdiğiniz mekanlarda hemen dikkat çekebilirsiniz. Yüksel bel tercih etmeniz bu etek türü için çok doğru bir tercih olacaktır. Kalem eteğinizi akşam bir davette veya iş toplantısında giymeyi düşünüyorsanız payetli veya ışıltılı bir seçim yapabilirsiniz. Kalem eteklerde etek boyu genellikle kısa veya dizüstü olarak tercih edilmesine rağmen uzun etek boyuda çok rağbet görmektedir. nde yaz aylarında üste giyeceğiniz şık bir gömlekle altına kullanacağınız topuklu şık bir ayakkabı kombinleneceği gibi kış aylarında gömleğinizin veya kazağınızın üzerine şık bir ceket altına yüksek topuklu bot veya çizme çok şık bir görünüm sağlamanızı sağlayacaktır.

Siz değerli sitemiz ziyaretçilerimiz için hazırladığımız kalem etek modellerinin en trend ürün görsellerini beğenmenizi ümit eder, her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz.

 

Gelen Aramalar:

kalem elbise modelleri, kalem etek, kalem etek kombini, kalem etek bluz kombinleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın