Up
kızıl saç

Kendine güvenen,dişiliğini öne çıkarmak isteyen bayanların genellikle tercih ettiği saç renklerinden biri olan kızıl saçların en yeni modellerini ve tonlarını bu yazımızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

rengini eğer tarzınız olarak belirlemeye karar verdiyseniz sizlere vereceğimiz ufak tavsiyelere dikkat etmenizi tavsiye ederiz.Öncelikle bu saç renginde ten renginiz çok önemlidir,açık tenli bir ten rengine sahipseniz bu saç rengi size çok yakışacaktır.Ten renginiz esmer veya daha koyuysa bu renkte ton tutturmanız çok zor olmaktadır. girdiğiniz ortamlarda bakışları hemen üzerinize yöneltilmesini sağlayacağından bakışlardan rahatsız olmayacaksanız bu rengi ve tonlarını tercih etmelisiniz.İnce telli veya yıpranmış saçlarda kızıl saç rengini tutturmak çok zor olduğundan dolgun tel saç tipine sahip bayanların bu rengi tercih etmelerinin doğru olacağını düşünüyoruz.Saçlarınızı boyattıktan sonra bu saç renginin güneşten çok çabuk etkilendiğini göz önüne alarak güneşli havalarda şapka takmanızı öneririz.

Sizlere kızıl saç kullanımı ile verdiğimiz bilgilerin ardından sizleri birbirinden güzel kızıl saç modelleri ile yalnız bırakıyor,mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

Gelen Aramalar:

2013 saç modelleri, kizil sac renkleri, kızıl sac rengı, kızıl saç modelleri, kızıl saç, saç modelleri 2013, kırmızı saç boyası, kirmizi sac


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın