Up

Palette saç renkleri

by 4 Ağustos 2012 Kadınca 1

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda bayan ziyaretçilerden gelen mailler doğrultusunda Palette saç renklerinin en popülerler olanlarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Saç boyaları konusunda yaklaşık 40 yıllık bir geçmişe sahip olan Palette tüm dünyada saç renklerini değiştirmek hanımlar tarafından ilk olarak akıllara gelen markalardan biri olarak dikkat çekmekte. Saç boyalarında tercih edilen uzun süre kalıcılık ve saç renklerinde yeni trendleri yaratan Palette bal köpüğü,yoğun bakır,altın karamel,8-77 tarçın bakır,uzun saçlarda ağırlıklı olarak tercih edilen 8-65 kahve köpüğü renkleriyle bu sene en çok tercih edilen markalar arasındaki yerini korumayı başardı. Palette ürün gamında bulunan renk açıcı koyu renk saçlarda mutlaka bir kuaför tarafından destek alınarak uygulanmasını tavsiye ediyoruz.Alman şirketler topluluğu Schwarzkopf firmasının bir parçası olan Palette geniş ar-ge çalışmaları sayesinde yeni ve tutulan saç renklerini piyasaya sunmayı başarıyor.

Sizlere vermeye çalıştığımız bilgilerin ardından Palette saç renklerinin birbirinden güzel örnekleriyle siz değerli ziyaretçilerimizi yalnız bırakıyoruz.Mutlu kalın….

Gelen Aramalar:

2013 saç renkleri, palette altın karamel, palette sa renkleri, palette saç renkleri, saç boya renkleri, palette saç boyası, palette renk kataloğu, palette bal köpüğü


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın