Up
payetli elbise

Bayanların düğünlerde, nişanlarda ve özel davetlerinde son yıllarda tercih ettiği modellerinin sektörde söz sahibi moda evleri tarafından hazırlanan en şık modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için araştırdık.
Hanımların girdikleri ortamlarda dikkat çekmelerini sağlayan ışıltılı kıyafetler arasında en çok tercih edileni olarak karşımıza çıkmakta. Payetli elbise denildiğinde hepimizin bildiği gibi bol ve ışıltılı pullu farklı renkleriyle dikkat çeken kıyafetler aklımıza gelmekte. Hanımlar tarafından yoğun ilgi görmesi üzerine hazır giyim kreasyonları arasına giren bir abiye elbise çeşidi olan payetli elbiselerin ithal dantel satışı gerçekleştiren manifatura mağazalarından kumaşını alarak kendi tasarımınızı yaratmanız da çok kolay olacaktır.Hamarat bayanların ellerinde şekillenecek payetlerle süslü katılacağınız davetlerde tüm bakışları üzerinize çekmeye yarayacağı gibi sizler için ekonomik bir tercih olacağını düşünmekteyiz. Son yıllarda tercih edilen payetler gelinlik modellerinde de kullanılmaya başlanmıştır.
Yazımıza son verirken sizleri birbirinden le baş başa bırakıyor, her şeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.

payetli elbise

Gelen Aramalar:

payetli elbise, payetli elbise modelleri, payetli elbiseler, siyah payetli elbise, payet elbise, düğün kıyafetleri, mezuniyet elbiseleri, payet elbiseler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın