Up

Postiş modelleri

by 22 Ağustos 2012 Kadınca Like

Bu yazımızda özellikle kısa saçlı bayanların davetlerde farklı görünmek için tercih ettikleri modellerinin en güzel örneklerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Yazımızın başında kısa saçlı bayanların özellikle tercih ettiğini belirttiğimiz postişler aynı zamanda saçlarında sorun olan hanımlar tarafından da kullanılmaktadır.Son yıllarda bayanların yoğun talebi üzerine , postiş,toka postişler de çok yeni renkler ve modeller bulmak mümkün olmakta.Postişler bayanların görünümlerine verdikleri değişiklikle günlük hayatta kullanılmasının yanında gelin saçlarında da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.Postiş kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta saç tonunuza en yakın postişin kullanılması olacaktır,aksi halde saçınızda oluşacak iki ayrı renk tonuyla istediğiniz görüntüyü sağlayamayabilirsiniz.Çıtçıt postişlerin kullanımı çok pratik olduğundan bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilirler. yılında en çok tercih edilen renkler renkleri olan kızıl,bakır,sarı,kahve,karamel renklerdir.

Sizlere vermeye çalıştığımız postişler hakkındaki bilgilerden sonra sizleri en moda postiş modelleriyle baş başa bırakıyor,mutlu günler diliyoruz.

Gelen Aramalar:

postiş, postiş saç modelleri, postiş modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın