Up

Erkeklerin saç modelleri kadar kendilerine yakıştırarak kullandıkları veya farklılık aradıklarında başvurdukları sakal modellerinin en yeni örneklerini bu yazımızda sizler için hazırladık.

Erkekler arasında ,çember sakal,keçi sakal ve modelleriyle karizmalarının tamamlayıcısı olarak kullandıkları ve çok önem verdikleri sakal modelinin seçiminde yüz hatlarının önemi çok büyüktür.Beyler tarafından fazlalıkla tercih edilen kirli sakal ve özellikle gençler tarafından tercih edilen modelleri tüm yüz hatlarında farklı görünmenizi sağlayacaktır.Bıyıklarımızla uyum içerisinde kullanmaya alıştığımız sakal modellerinin yanında son yıllarda sıkça görmeye başladığımız bıyıksız sadece çizgi şeklindeki sakal veya normal sakallarda trend sakal modelleri arasında yerini almış bulunmaktadır.

Yazımızın sonuna gelirken sizleri 2013 sakal modellerinin editör ekibimiz tarafından seçilen en güzel örnekleri ile yalnız bırakıyor,her şeyin gönlünüzce olmasınız diliyoruz.

Gelen Aramalar:

sakal modelleri, sakal, sakal modelleri 2013, top sakal modelleri, erkek sakal modelleri, sakal stilleri, bıyık modelleri, 2013 sakal modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın