Up
triko modelleri

Bayanların sonbahar ve kış ayları günlük giyimde en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alan kazak modellerinin en şık ürünlerini sizler için bu yazımızda hazırladık.

larda salaş modeller bu sene sokak modasının ayrılmaz bir parçası olarak sıkça hanımların tercihi olacak gibi gözükmekte. Triko kazaklarda bol modellerin tercih edilmesi hem rahat hareket etmeyi hem de vücuttaki fazlalıkları gizlemeye yardımcı olmaktadır. Trikolarda sezonun moda renkleri olan toz pembesi, gül kurusu, mor, hardal renklerin haricinde bayan giyiminin değişmez renkleri arasında yer alan beyaz, krem, siyah ve kırmızı renklerle tasarlanan ürünleri de sektörde söz sahibi markaların mağazalarından satın alabilirsiniz. Triko kazaklarınızı jean pantolonlarınızın veya şık eteklerin üzerinde kullanabileceğiniz gibi bu yıl moda olan uzun salaş eteklerin üzerinde çok hoş kombinler sağlamanız mümkün olacaktır.

Yazımıza son verirken sizleri en şık modelleri ile baş başa bırakıyor, şıklığınızı bir ömür boyu sağlıkla sürdürmenizi diliyoruz.

Gelen Aramalar:

nike eşofman takımı, salaş kazaklar


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın