Up
beren-saat-sac-rengi

Bayanların hayatında çok önemi bulunan hakkında bizde kıymetli tiqla.com ziyaretçileri için bir çalışma gerçekleştirerek televizyon ekranlarında,podyumlarda,gazetelerde gördüğümüz ünlülerin saç modellerini sizlerle paylaşmak istedik.Malumuz olduğu üzere bazı sanatçıların saç rengi ve modeli bayanlar tarafından o kadar çok beğeniliyor ki bir yılın modası haline gelip kuaförlerde aynı tip saçı yaptırmak için yoğun talepler oluşabiliyor.Ünlülerin saç modellerinde elimizden geldiğince sizlere bol görsel hazırlayarak saç modelini veya rengini değiştirmek isteyen hanımlara alternatifler yaratmaya çalıştık.Umarız çalışmamızla sizlere ilham verebiliriz.Mutlu kalın…..

Ekranların heyecanla izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli oyunculuğundaki başarısı kadar İrlanda kızılı veya bakır tarçını rengi olarak adlandırılan dalgalı saç modeli hayranları tarafından ilgi görmesine sebep olmuştu.

Ekranların beğenilerek izlenen dizilerinde izlediğimiz Çağla Şikel karamel saç rengi saçları ile yoğun ilgi gören ünlüler arasında yer almakta.

Ekranlarda Çocuklar Duymasın dizisiyle keyifle izlediğimiz Pınar Altuğ çikolata kahvesi rengi düz saç modeli ile saçlarıyla dikkat çeken ünlüler arasında yer almakta.

Seray Sever güzelliği ve saç stiliyle dikkat çeken sitemizde yer verdiğimiz bir diğer ünlü olarak karşınızda.Sarı kısa saçları sevenleri tarafından çok seviliyor.

Aşk-ı Memnu ve Fatmagül’ün suçu ne?gibi ekranlarda izlenme rekorları kıran dizilerde başrol alan sevilen oyuncu Beren Saat koyu kahverengi hafif dalgalı saç modeliyle moda yarattı.Kenan Doğulu ile evlilik hazırlığında olan güzel oyuncuya bizde mutluluklar diliyoruz.

Ekranlarda kendisini zevkle izlediğimiz bir diğer oyuncumuz Nurgül Yeşilçay saç rengi ve modelini senelerdir fazla değiştirmeden güzelliğiyle ve oyunculuğuyla kalplerimizde taht kuran bir diğer ünlümüz olarak sitemizde yerini alıyor.

Hanımın Çiftliği dizisi başta olmak üzere televizyon ekranlarında bir çok ölümsüz yapıma imza atan güzel oyuncu Özgü Namal genellikle düz saç modeli koyu renk saçları ve hanımefendi tavırlarıyla sevenlerin kalbinde taht kuran ünlülerimizden.

Ünlü bir şampuan firmasının reklamlarında rol alarak saçlarına ne kadar güvendiğini bir kez daha ortaya koyan Tuba Büyüküstün koyu renk saç rengini tercih eden ünlülerimiz arasında.

Gelen Aramalar:

saç renkleri, çağla şikel saç rengi, koyu karamel saç rengi, çikolata karamel saç rengi, ünlülerin saç renkleri, SAÇ RENGİ, çağla şikelın saç rengı, koyu renk saç modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENTS (2)

  1. rojda şanda

    ()

    çağla seni öyle çok begeniyorum ki açını evliliğini, ve bence o kadar jüri arasında en insancıl yorumlar sana ait.

    Cevapla

Yorum Yapın