Up

Bu yazımızda rahatlıkları ve şıklıkları ile bayanların çok rağbet gösterdiği modellerini sizler için hazırladık.

Bayan giyiminde hiç bir zaman modası geçmeyecek gibi görünen kot pantolon ve etekler bu sezonda spor giyim tarzını seven hanımlar tarafından tercih ediliyor.Bayanların severek kullandığı rahat kullanımı ve jean şıklığıyla bu sezonda hanımların üzerinde sıklıkla gördüğümüz bir kıyafet olarak dikkat çekiyor.Bayan giyim sektöründe iddialı firmalar bu sezon kot etek renklerinde farklılık yaratmak adına farklı renkleri lanse etmeye çalıştılarsa da yine en çok tercih edilen renk mavi ve lacivert renkler oldu. modellerinin revaçta olduğu bu sezon genellikle uzun boylu ve ince vücut yapısına sahip bayanlar tarafından tercih edilmektedir.Uzun kot eteklerin üzerine sizlere sunduğumuz görsellerde inceleyebileceğiniz gibi tişört,gömlek ve bluz giyilerek çok güzel kombine takımlar oluşturabilir,şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Yazımıza son verirken sizler için uzun çalışmalar sonucunda seçtiğimiz uzun kot etek modellerini sunuyor,her şeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.Sağlıkla kalın.

Gelen Aramalar:

uzun etek modelleri, kot etek modelleri, uzun kot etek, tesettür kot etek, kot etek, uzun kot etek modelleri, etek modelleri tesettür, kot etek modelleri uzun


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın