Up
yazlık elbise

Yazlık modacıların bayanlar için hazırladığı birbirinden farklı trendlerin belirlediği kıyafetlerle şık görünüm kazanacakları bir sezon olacaktır.
Modacılar bu sezon bir çok renk ve deseni içinde barındıran kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuarla bayanların karşısında çıkmaya hazırlanıyorlar. Tasarımcılar hanımlar için hazırladıkları trendlerde desen ve renk ikilisini kullanırken sezonun özel ürünleri de bir bir vitrinlerdeki yerini almaya başladı. Bayanların sıcak yaz günlerinde daha çok tercih ettikleri kıyafetlerden biri olan yazlık elbiseler farklı etek boyları ve modelleriyle hanımların kurtarıcısı olmaya devam edecek. Bayanlar tek parça oluşu ve sadece ayakkabı kombini düşündükleri için geçmişten günümüze elbiseleri kıyafet seçimlerinde sıkça tercih etmişlerdir. Günlük hayatınızda, ofis ortamında veya gecelerde rahatlıkla giyeceğiniz elbise modelleri renk ve desen çeşitliliğiyle sizlere sunulmuştur. modelleri arasında bayanları sarıp sarmalayan kıyafetlerde çizgilerin çok fazla kullanılmış olduğu hemen kendini göstermektedir. Tasarımcılar çizgilere spor veya klasik elbise modellerinde yer vermişler ve günlük hayata, iş ortamına göre tasarlanmış birçok model koleksiyonlarda yer almayı başarmıştır. Çizgili elbiseler bayanlara birçok avantaj sağlamasıyla öne çıkarken kısa boylu bayanların daha uzun görünmelerini, kilolu bayanların daha zayıf görünmelerini sağlayacak sihirli bir dokunuş olacaktır. Tasarımcılar uzun görünmek isteyen bayanların boyuna çizgileri tercih etmelerini belirtirken kilolu bayanların asla enine çizgileri kullanmamaları konusunda uyarıda bulunuyorlar. Çiçek desenleri bu yıl kış sezonunda karşımıza çıkan floral trendiyle kendini göstermiş ve yaz aylarının modasının hazırlığını yapmıştı. Bu yaz en çok hoşuma giden elbiselerde irili ufaklı çiçeklerden hazırlanan ve içimizdeki coşkuyu dışa vuracağımız modeller olacaktır. Çiçek desenleri bu yaz pantolon, etek, şort ve elbiselerde ağırlıklı olarak kullanılacaktır. Bayanlara tavsiyemiz bu elbiselerin altına topuklu veya topuksuz sandaletleri çekip güzel görünmenin tadına varmaları olacaktır. Modacılar bayanların bu çiçek desenli elbiselerini tercih ederken zayıf bayanların büyük çiçek desenlerini kilolu bayanlarınsa küçük çiçek desenlerini tercih etmelerini belirtiyorlar. Çalışan bayanların 2013 yaz aylarında kalem elbiseleri farklı renkleriyle tercih edeceğini düşünüyoruz. Gecelerde elbise trendi balık etekler, straplez, asimetrik ve uçuşan kumaşlarıyla şifon elbiseler olacaktır.
Yazlık elbise modelleri arasında mutlaka fiziğinize ve ruhunuza hitap edecek modelleri bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Gelen Aramalar:

yazlık uzun elbiseler, askılı elbise, gunluk şifon elbiseler, şifon elbise modelleri fiyatlari, yazlık günlük elbise, yazlık uzun elbise


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın