Up
  • Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 1
  • Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 5
  • Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 17
  • Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 4
  • Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 15
  • Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 2

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri yeni sezon modası olarak karşımıza çıkarken yeni sezon koleksiyonları tüm bayanlara hitap eden tasarımlarla hazırlanmış.

Topuksuz ayakkabı modelleri

Kadınlığın simgesi olan topuklu ayakkabı modelleri yerini düz topuksuz ayakkabı modelleri balerin tarzı babet ve maskülen tarzı erkesi tasarımlara bırakırken rahatlıkla fark yaratan görünümün adresi olacak gibi görünüyor. Bayanlar yaz aylarında daha özgür ve şık olmanın yollarını rahat topuksuz ayakkabı modelleri seçerek tercih ediyorlar.

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 2

Yeni sezon topuksuz ayakkabı modelleri

Yeni sezon kreasyonlarında birbirinden şirin ve erkeksi düz topuzsuz ayakkabı modelleri yaz mevsiminin tüm kıyafetleriyle kombinlenecek ve oldukçada favori gösterilecek. Maskülen tarzın hızla yayılmasıyla erkeksi tarzda topuksuz ayakkabı modelleri bayanların ilgi odağı haline geldi.

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 3

Topuksuz ayakkabılar

Yazlık elbiseler altında dahi bu erkeksi topuksuz ayakkabılar tercih eden bayanlar erkeksi görünümlerinin altında fark yaratan çekiciliği de yakalamayı başarıyorlar. Bayanlar için tutku halini alan ayakkabılar düz modellerde de süslemeleri, renkleri ve desenleriyle yaz mevsiminde yeni trend olacak bu düz topuzsuz ayakkabıları tercih edilir hale getirecek.

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 4

Düz topuksuz ayakkabı modelleri

Kadınların yeni sezon için şimdiden ilgi gösterdikleri düz topuksuz ayakkabı modelleri şirin ve şık tasarımlarda dikkat çekerken bu yılın sivri burun modasıyla bilekten bağlanan, kapitone detaylı, metal renklerle dikkat çeken ve çivilerle süslenen, küçük yuvarlak burun ve T şeklinde tasarlanan fiyonklu babetleri kullanabilirsiniz.

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 5

Ucuz topuksuz ayakkabı modelleri

Klasik renkler yerine pembe, mavi tarzda canlı renkler de kullanılarak hazırlanan yeni sezon metalik renk trendi de unutulmayan topuksuz ayakkabı modelleri koleksiyonlarda sıklıkla kullanılan tasatımlar arasında yer alacak.

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 6

Topuksuz ayakkabı modelleri babetler

Babetlerde tasarlanan renkler ve süslemeler topuksuz ayakkabı modelleri daha da çekici kılarken maskülen tarz tasarımlarda ise klasik renkler olan siyah, kahve ve turuncu renkler dikkat çekecek.

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 7

Maskülen topuksuz ayakkabı modelleri

Maskülen tarzın şık ve erkeksi tarzında hazırlanan oxford, makosen ve loafer topuksuz ayakkabı modelleri ise tamamen bayanların göz hapsinde olan tasarımlar arasında yer alacak. Her iki ayakkabı modelinde dikkat çeken süslemelerde bu yaz metal çivi, çıtçıt, zımba, taş, boncuk tarzında dikkat çekecekler. Maskülen yazlık topuksuz ayakkabı modelleri efeminen parçalarla yani etek, elbise gibi daha dişi parçalarla kullanın babetlerinizi de tayt pantolon, elbise, etek ve şort tarzı parçalarla birlikte tamamlayabilirsiniz.

Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 1 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 8 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 9 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 10 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 11 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 12 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 13 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 14 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 15 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 16 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 17 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 18 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 19 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 20 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 21 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 22 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 23 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 24 Yazlık topuksuz ayakkabı modelleri 25

 

Gelen Aramalar:

yazlık topuksuz ayakkabı modelleri, topuksuz ayakkabı modelleri, yeni sezon bayan ayakkabı modelleri, topuksuz yazlık ayakkabı, pembe düz ayakkabilar, yazlik ayakkabi, topuksuz bayan ayakkabı, ucuz babet

No Thumbnail

There is not any newer post !

ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın